  • SCCDLR2R7106QRH100030E
SCCDLR2R7106QRH100030E
advertisement
Manufacturer No:
SCCDLR2R7106QRH100030E
Manufacturer:
Lelon Electronics
HK JDW NO:
3891-SCCDLR2R7106QRH100030E
Package:
Description:
Cap Supercap 10F 2.7V -10% to 30% (10 X 30mm) Radial Aluminum Cylindrical Can 5mm 3uA 40 Ohm 1000h 65°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SCCDLR2R7106QRH100030E
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Product Weight (g)
    3.2
  • Tolerance
    -10% to 30%
  • Construction
    Aluminum Cylindrical Can
  • Termination Style
    Radial
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    2.7VDC