  • SCM1210HS-900-02
SCM1210HS-900-02
advertisement
Manufacturer No:
SCM1210HS-900-02
Manufacturer:
KOHERelec
HK JDW NO:
17961-SCM1210HS-900-02
Package:
Datasheet:
Description:
90Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.4Ω 50V 2 200mA 125V SMD,1.2x0.9x1mm Common Mode Filters ROHS