  • SCM3225-102-04
SCM3225-102-04
advertisement
Manufacturer No:
SCM3225-102-04
Manufacturer:
KOHERelec
HK JDW NO:
17961-SCM3225-102-04
Description:
1kΩ@100MHz -40℃~+125℃ 0.3Ω 50V 2 0.4A 125V SMD,3.2x2.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS