  • SD25-1950R9UBQ1
SD25-1950R9UBQ1
advertisement
Manufacturer No:
SD25-1950R9UBQ1
HK JDW NO:
428-SD25-1950R9UBQ1
Package:
9-SMD, No Lead
Datasheet:
SD25-1950R9UBQ1
Description:
DUPLEXER SAW 1950MHZ SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SD25-1950R9UBQ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    9-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    Duplexer
  • Frequency Bands (Low / High)
    1.92GHz~1.98GHz / 2.11GHz~2.17GHz