  • SDET25201T-3R3MS
SDET25201T-3R3MS
advertisement
Manufacturer No:
SDET25201T-3R3MS
HK JDW NO:
216-SDET25201T-3R3MS
Step5Bar-code shipping tag
SDET25201T-3R3MS
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SDET25201T
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    1.2A
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    249mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    1.17A
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm