  • SDI65-19-UD2-P6
SDI65-19-UD2-P6
advertisement
Manufacturer No:
SDI65-19-UD2-P6
HK JDW NO:
193-SDI65-19-UD2-P6
Package:
Datasheet:
SDI65-19-UD2-P6
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Step5Bar-code shipping tag
SDI65-19-UD2-P6
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Published
    2016
  • Series
    SDI65-UD (65W)
  • Size / Dimension
    4.53Lx2.09W x 1.50 H 115.0mmx53.0mmx38.0mm
  • Power (Watts)
    65W
  • Approval Agency
    CE, cULus, GS, PSE
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    3.43A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord
  • Voltage - Output
    19V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    Europe
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    210mW Max