  • SE050M0100A5F-0811
SE050M0100A5F-0811
advertisement
Manufacturer No:
SE050M0100A5F-0811
HK JDW NO:
898-SE050M0100A5F-0811
Description:
100μF Capacitor 20% Tape and Reel 160mA 5mm Radial
Step5Bar-code shipping tag
SE050M0100A5F-0811
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    100μF
  • Lead Pitch
    5mm
  • Lead Diameter
    600 μm
  • Ripple Current
    160mA
  • Diameter
    8mm
  • Height
    11mm