  • SEK470M160ST
SEK470M160ST
advertisement
Manufacturer No:
SEK470M160ST
HK JDW NO:
512-SEK470M160ST
Package:
Datasheet:
Description:
47μF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SEK470M160ST
  • Capacitance
    47μF
  • Voltage - Rated DC
    160V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4.23Ohm
  • Diameter
    13mm
  • Height
    21mm