  • SF0929-6200-50
SF0929-6200-50
advertisement
Manufacturer No:
SF0929-6200-50
Manufacturer:
Amphenol SV Microwave
HK JDW NO:
55-SF0929-6200-50
Package:
SMA In-Line Module
Datasheet:
SF0929-6200-50
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SF0929-6200-50
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    SMA In-Line Module
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2011
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Connector Type
    SMA
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Gender
    Male to Female
  • Power Rating
    2W
  • Construction
    COAXIAL
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~18GHz
  • RF/Microwave Device Type
    FIXED ATTENUATOR
  • Operating Frequency-Max
    18000MHz