  • SFABC0500333MX0
SFABC0500333MX0
advertisement
Manufacturer No:
SFABC0500333MX0
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFABC0500333MX0
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFABC0500333MX0
Description:
CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFABC0500333MX0
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFAB
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.362L 4.00mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    0.033μF
  • Current
    10A