  • SFKKL5000100ZC0
SFKKL5000100ZC0
advertisement
Manufacturer No:
SFKKL5000100ZC0
HK JDW NO:
419-SFKKL5000100ZC0
Datasheet:
SFKKL5000100ZC0
Description:
CAP FEEDTHRU 10PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
SFKKL5000100ZC0
  • Series
    SFKK
  • Size / Dimension
    0.173Diax0.417L 4.40mmx10.60mm
  • Tolerance
    -20% +80%
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    L-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    10pF
    D4.4XH10.6 (mm)/D0.173XH0.417 (inch)
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    M3.5x0.5
  • Insertion Loss (Max)
    6 dB
  • Diameter
    4.4mm
  • Height
    10.6mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C