  • SG-9101CA-D20SHDCC
SG-9101CA-D20SHDCC
advertisement
Manufacturer No:
SG-9101CA-D20SHDCC
HK JDW NO:
262-SG-9101CA-D20SHDCC
Step5Bar-code shipping tag
SG-9101CA-D20SHDCC
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.62V~3.63V
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.7mA
  • Available Frequency Range
    670kHz~20MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.00% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm