  • SG-9101CG-D20SGBBC
SG-9101CG-D20SGBBC
advertisement
Manufacturer No:
SG-9101CG-D20SGBBC
HK JDW NO:
262-SG-9101CG-D20SGBBC
Step5Bar-code shipping tag
SG-9101CG-D20SGBBC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.62V~3.63V
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.7mA
  • Available Frequency Range
    670kHz~20MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.00% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm