  • SH5015R00JS03
SH5015R00JS03
advertisement
Manufacturer No:
SH5015R00JS03
HK JDW NO:
875-SH5015R00JS03
Package:
Datasheet:
SH5015R00JS03
Description:
Res Wirewound 15 Ohm 5% 50W 50ppm/C AXL Flange Mount Bag
Step5Bar-code shipping tag
SH5015R00JS03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm