  • SH5018R00JS03
SH5018R00JS03
advertisement
Manufacturer No:
SH5018R00JS03
HK JDW NO:
875-SH5018R00JS03
Description:
18Ohm, 5%, 50W
Step5Bar-code shipping tag
SH5018R00JS03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    18Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50W
  • Height
    15mm
  • Length
    70.2mm