  • SI-B8T17256001
SI-B8T17256001
advertisement
Manufacturer No:
SI-B8T17256001
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-SI-B8T17256001
Package:
Datasheet:
SI-B8T17256001
Description:
LED MODULE LTM562CG3
Step5Bar-code shipping tag
SI-B8T17256001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Series
    LT-M562C Gen3
  • Size / Dimension
    560.00mm Lx18.00mm W
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Test
    700mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    158 lm/W
  • CCT (K)
    4000K
  • Current - Max
    1.08A
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    2655lm
  • Height
    5.80mm