  • SIT2018AAFS-25E
SIT2018AAFS-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2018AAFS-25E
HK JDW NO:
707-SIT2018AAFS-25E
Datasheet:
SIT2018AAFS-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2018AAFS-25E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SiT2018
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.2mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.4mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm