  • SIT2019AATS-18S
SIT2019AATS-18S
advertisement
Manufacturer No:
SIT2019AATS-18S
HK JDW NO:
707-SIT2019AATS-18S
Datasheet:
SIT2019AATS-18S
Step5Bar-code shipping tag
SIT2019AATS-18S
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.5μA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm