  • SIT2019BABS-33N
SIT2019BABS-33N
advertisement
Manufacturer No:
SIT2019BABS-33N
HK JDW NO:
707-SIT2019BABS-33N
Datasheet:
SIT2019BABS-33N
Step5Bar-code shipping tag
SIT2019BABS-33N
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SiT2019B
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm