  • SIT2019BERS-18E
SIT2019BERS-18E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2019BERS-18E
HK JDW NO:
707-SIT2019BERS-18E
Datasheet:
SIT2019BERS-18E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2019BERS-18E
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    SiT2019B
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.5mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm