  • SIT2025BEES1-18E
SIT2025BEES1-18E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2025BEES1-18E
HK JDW NO:
707-SIT2025BEES1-18E
Datasheet:
SIT2025BEES1-18E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2025BEES1-18E
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Physical Dimension
    3.05mm x 1.75mm x 1.45mm
  • Operating Frequency
    125.123456MHz
  • Rise Time-Max
    2.5ns
  • Fall Time-Max
    2.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Available Frequency Range
    115.2MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q100
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm