  • SIT3807ACZ2-25SG
SIT3807ACZ2-25SG
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807ACZ2-25SG
HK JDW NO:
707-SIT3807ACZ2-25SG
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3807ACZ2-25SG
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807ACZ2-25SG
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm