  • SIT3807AIGD-33NM
SIT3807AIGD-33NM
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AIGD-33NM
HK JDW NO:
707-SIT3807AIGD-33NM
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3807AIGD-33NM
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AIGD-33NM
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm