  • SIT3807AIRD-33SG
SIT3807AIRD-33SG
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AIRD-33SG
HK JDW NO:
707-SIT3807AIRD-33SG
Datasheet:
SIT3807AIRD-33SG
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AIRD-33SG
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±25ppm