  • SIT3807AIUD-33SE
SIT3807AIUD-33SE
advertisement
Manufacturer No:
SIT3807AIUD-33SE
HK JDW NO:
707-SIT3807AIUD-33SE
Datasheet:
SIT3807AIUD-33SE
Step5Bar-code shipping tag
SIT3807AIUD-33SE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    1.544MHz~49.152MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm