  • SIT3808ACKC-28EX
SIT3808ACKC-28EX
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808ACKC-28EX
HK JDW NO:
707-SIT3808ACKC-28EX
Datasheet:
SIT3808ACKC-28EX
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808ACKC-28EX
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm