  • SIT3808ACMG-28NB
SIT3808ACMG-28NB
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808ACMG-28NB
HK JDW NO:
707-SIT3808ACMG-28NB
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3808ACMG-28NB
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808ACMG-28NB
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.106Lx0.094W 2.70mmx2.40mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm