  • SIT3808AID2-33NZ
SIT3808AID2-33NZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808AID2-33NZ
HK JDW NO:
707-SIT3808AID2-33NZ
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3808AID2-33NZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808AID2-33NZ
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    VCXO
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    80MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Operating Frequency-Max
    80MHz
  • Operating Frequency-Min
    1MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm