  • SIT3809AC-C-33SH
SIT3809AC-C-33SH
advertisement
Manufacturer No:
SIT3809AC-C-33SH
HK JDW NO:
707-SIT3809AC-C-33SH
Datasheet:
SIT3809AC-C-33SH
Step5Bar-code shipping tag
SIT3809AC-C-33SH
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    80MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    36mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm