  • SIT3822AC-2D-33NZ
SIT3822AC-2D-33NZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AC-2D-33NZ
HK JDW NO:
707-SIT3822AC-2D-33NZ
Datasheet:
SIT3822AC-2D-33NZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AC-2D-33NZ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Available Frequency Range
    220MHz~625MHz
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm