  • SIT3822AI-2C-33NY
SIT3822AI-2C-33NY
advertisement
Manufacturer No:
SIT3822AI-2C-33NY
HK JDW NO:
707-SIT3822AI-2C-33NY
Datasheet:
SIT3822AI-2C-33NY
Step5Bar-code shipping tag
SIT3822AI-2C-33NY
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Available Frequency Range
    220MHz~625MHz
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm