  • SIT5155ACCFK130IQ
SIT5155ACCFK130IQ
advertisement
Manufacturer No:
SIT5155ACCFK130IQ
HK JDW NO:
707-SIT5155ACCFK130IQ
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT5155ACCFK130IQ
Step5Bar-code shipping tag
SIT5155ACCFK130IQ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3V
  • Supply Voltage
    3V
    Clipped Sine Wave
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    53mA
  • Physical Dimension
    5.15mm x 3.35mm x 1.06mm
  • Operating Frequency
    10.949297MHz
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    51mA
  • Available Frequency Range
    10MHz~40MHz
  • Frequency Deviation/Pullability
    12.5 ppm
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm