  • SIT5356AECFA33JU
SIT5356AECFA33JU
advertisement
Manufacturer No:
SIT5356AECFA33JU
HK JDW NO:
707-SIT5356AECFA33JU
Datasheet:
SIT5356AECFA33JU
Step5Bar-code shipping tag
SIT5356AECFA33JU
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Current - Supply (Max)
    53mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    51mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~60MHz
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm