  • SIT8008AC-83-18E-100.000000X
SIT8008AC-83-18E-100.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008AC-83-18E-100.000000X
HK JDW NO:
707-SIT8008AC-83-18E-100.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008AC-83-18E-100.000000X
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    3.9mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.8mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm