  • SIT8008BCF3-18N
SIT8008BCF3-18N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008BCF3-18N
HK JDW NO:
707-SIT8008BCF3-18N
Datasheet:
SIT8008BCF3-18N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008BCF3-18N
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm