  • SIT8009ACR21-25E
SIT8009ACR21-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009ACR21-25E
HK JDW NO:
707-SIT8009ACR21-25E
Datasheet:
SIT8009ACR21-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009ACR21-25E
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6.4mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm