  • SIT8009AIN11-18N
SIT8009AIN11-18N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009AIN11-18N
HK JDW NO:
707-SIT8009AIN11-18N
Datasheet:
SIT8009AIN11-18N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009AIN11-18N
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    5.6mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm