  • SIT8009BCR31-33S
SIT8009BCR31-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8009BCR31-33S
HK JDW NO:
707-SIT8009BCR31-33S
Datasheet:
SIT8009BCR31-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8009BCR31-33S
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    7.5mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    137MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.2mA
  • Available Frequency Range
    115MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm