  • SIT8918BEE1-25S
SIT8918BEE1-25S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8918BEE1-25S
HK JDW NO:
707-SIT8918BEE1-25S
Datasheet:
SIT8918BEE1-25S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8918BEE1-25S
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5.5μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm