  • SIT8919BAB3-25E
SIT8919BAB3-25E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8919BAB3-25E
HK JDW NO:
707-SIT8919BAB3-25E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8919BAB3-25E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    7mA
  • Available Frequency Range
    115.194001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm