  • SIT8920AME3-18E
SIT8920AME3-18E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8920AME3-18E
HK JDW NO:
707-SIT8920AME3-18E
Datasheet:
SIT8920AME3-18E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8920AME3-18E
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm