  • SIT8920AMU8-33S
SIT8920AMU8-33S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8920AMU8-33S
HK JDW NO:
707-SIT8920AMU8-33S
Datasheet:
SIT8920AMU8-33S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8920AMU8-33S
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT8920
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    8.5μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm