  • SIT8920BMB7-25S
SIT8920BMB7-25S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8920BMB7-25S
HK JDW NO:
707-SIT8920BMB7-25S
Datasheet:
SIT8920BMB7-25S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8920BMB7-25S
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT8920B
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5.5μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm