  • SIT8920BML1-25N
SIT8920BML1-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8920BML1-25N
HK JDW NO:
707-SIT8920BML1-25N
Datasheet:
SIT8920BML1-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8920BML1-25N
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT8920B
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm