  • SIT8921AMR7-28S
SIT8921AMR7-28S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8921AMR7-28S
HK JDW NO:
707-SIT8921AMR7-28S
Datasheet:
SIT8921AMR7-28S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8921AMR7-28S
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Available Frequency Range
    119.342001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm