  • SIT8921BMU8-18S
SIT8921BMU8-18S
advertisement
Manufacturer No:
SIT8921BMU8-18S
HK JDW NO:
707-SIT8921BMU8-18S
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT8921BMU8-18S
Step5Bar-code shipping tag
SIT8921BMU8-18S
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT8921B
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable, Standby
  • Current - Supply (Max)
    8mA
  • Programmable Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Available Frequency Range
    119.342001MHz~137MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm