  • SIT8924BAA1-33E
SIT8924BAA1-33E
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924BAA1-33E
HK JDW NO:
707-SIT8924BAA1-33E
Datasheet:
SIT8924BAA1-33E
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924BAA1-33E
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm