  • SIT8924BEA2-28N
SIT8924BEA2-28N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924BEA2-28N
HK JDW NO:
707-SIT8924BEA2-28N
Datasheet:
SIT8924BEA2-28N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924BEA2-28N
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    SiT8924B
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm