  • SIT9002AC-08H25DD
SIT9002AC-08H25DD
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AC-08H25DD
HK JDW NO:
707-SIT9002AC-08H25DD
Datasheet:
SIT9002AC-08H25DD
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AC-08H25DD
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    84mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~198MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm