  • SIT9002AC-13H25SK
SIT9002AC-13H25SK
advertisement
Manufacturer No:
SIT9002AC-13H25SK
HK JDW NO:
707-SIT9002AC-13H25SK
Datasheet:
SIT9002AC-13H25SK
Step5Bar-code shipping tag
SIT9002AC-13H25SK
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    84mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~199MHz
  • Max Supply Current
    84mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±2.00% Center Spread
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm